Kde koupit

Do 10 km kolem Plzně doručím po předchozí dohodě osobně objednávku v celkové hodnotě nad 500 Kč bez dalších nákladů na poštovné a balné.
Do objednávky zadejte Osobní odběr, aby se neúčtovalo poštovné.

Ráda také přivezu ochutnat nové vzorky, poradím s pěstováním základních bylin a s jejich zpracováním. Konzultace je bezplatná. Termíny ochutnávek na 606 306 622.

Nechcete-li platit poštovné a balné a čekat na doručení zboží, můžete přijet osobně do naší provozovny a výrobny. Vzhledem k narození naší malé Anežky někdy nelze dodržet provozní dobu před případnou návštěvou prosím zavolejte! Bydlíte-li v Plzni a jejím okolí do 10km zdarma Vám doručíme objednávky nad 500 Kč - při objednání zboží zadejte Osobní odběr a do kontaktů Vaše telefonní číslo, budeme Vás telefonicky kontaktovat ohledně času doručení, dodací doba je cca do týdne. Platbu v hotovosti si připravte přesně.

Provozovna

sklenicezdravi.cz
Vstiš 157

(objekt kanceláří V-farma, druhý dům napravo u silnice od Dobřan)

334 41  Dobřany
Plzeň - Jih, Plzeňský kraj, Česká republika

Provozní doba od května: otevřeno v pracovní dny Po-Pá od 12,15 do 15,30 hodin, některé dny již od rána, často do večera, závisí na výrobě.
Objednávky na www.sklenicezdravi.cz vyřizujeme standardně.

Pozor: do 21.7..2017 ZAVŘENO - dovolená. Většina zboží je dostupná ve Zdravé výživě v Dobřanech - viz níže partneři.
Do srpna 2017 bude otevírací doba omezena, pokud se chystáte přijet, neváhejte prosím zavolat na 606/306622.

S nadcházejícím jarem se s Vámi rádi uvidíme na následujících farmářských trzích:Některé naše výrobky jsou ke koupi u našich partnerů:

sklenicezdravi.cz © 2017 Používá se OpenCart