Žitná chlebová bio mouka se zrnitostí 1150 je především vhodná pro pečení kvalitního chleba, housek a rohlíků.

Energii v naší krajině podporujeme i spoluprací s českými druidy, se kterými jsme postavili na našich pozemcích kamenné kruhy a energii rozvedli po kraji pomocí menhirů a tzv. ley-lines. Na našich loukách jsou také díla známého geomanta Marka Pogačnika.

Energie v krajině

Žito jsme vypěstovali na našich polích ve Zdoňově u Adršpašských skal v CHKO Broumovsko. Naše obilí sejeme a pole obhospodařujeme v souladu s kosmickými cykly. Biodynamické zemědělství, kterému se věnujeme, používá jen vlastní bylinné preparáty a žádné chemické přípravky. Díky této péči je naše půda plná humusu a udržuje si přirozeně vláhu a živiny. Na našich pozemcích obnovujeme meze, na kterých jsme vysázeli postupně přes 4000 stromků a keřů. Pro lepší zádrž vody v krajině budujeme i nové tůně.

Bio mouka nejvyšší kvality s certifikací Demeter.

 Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.

Složení: 100% žitná BIO MOUKA.
Alergeny: produkt obsahuje lepek.

 

Mouku meleme v rodinném mlýnu s tradicí od roku 1612, kde se snoubí tradiční staré stroje a postupy s moderní technologií. Díky tomuto šetrnému mletí si naše bio mouka zachovává vysoký podíl živin a energie.

Obilí pěstujeme v souladu s přírodou a proto jsou naše produkty plné energie a živin. U naší mouky přesně víte, na jakém poli bylo obilí vypěstováno – jeho fotografie naleznete u našeho produktu a můžete se i osobně přesvědčit o tom, jak krásná příroda u nás je.

Žitná chlebová bio mouka se zrnitostí 1150 je především vhodná pro pečení kvalitního chleba, housek a rohlíků.


 Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Mouka žitná polohrubá celozrnná 1 kg BIO DEMETER

  • Výrobce: Sklenice zdraví
  • Kód výrobku: MZ1
  • Dostupnost: Skladem, zítra může jet za Vámi.
  • 60,00Kč

  • Cena bez DPH: 60,00Kč

Tagy: Mouka žitná BIO DEMETER